Pracujete, odpočíváte nebo se chystáte číst pokračování oblíbené románové série? Potom se vám jistě hodí světelný zdroj, který si můžete upravit podle aktuální potřeby. Samozřejmě, době, kdy byla žárovka pouze ve variantě studená bílá nebo teplá bílá, už dávno odzvonilo. Moderní domácnosti mají na výběr něco úplně jiného. Líbila by se vám žárovka, kterou si můžete nastavit podle toho, co se právě chystáte dělat? Stačí mít po ruce mobil a vše potřebné si naladit ve speciální aplikaci. Proč tedy konečně nedat zelenou 21. století?

 

Bydlete v duchu moderního světa

Stačí jedno kliknutí a změníte světelný tok. Úplně jiná může být teplota světla, ale také jeho intenzita. Chcete už večer odpočívat nebo se chystáte na návštěvu přátel? V obou případech si můžete být jistí, že chytré osvětlení odvede výbornou práci. Můžete si jej také dirigovat prostřednictvím Amazon Alexa či Google Assistant, stačí zadat krátký povel a v místnosti je rozsvíceno, nemusíte chodit až k vypínači. Životnost žárovek s paticí E27 činí až 30 tisíc hodin, patice GU10 nabídne poloviční hodnotu. Výhodou je pak provozní teplota mezi mínus dvaceti a plus čtyřiceti stupni Celsia. Svítit tak můžete doma kdekoliv, prakticky bez ohledu na roční období a další podmínky. Výhodou je velmi jednoduchá instalace, se kterou nebudete mít téměř žádné starosti.

Moderní domov nabídne mnohem víc

Nejde jen o otázku osvětlení, ale také kontrolu spotřeby a hlídání domova spolehlivou kamerou s připojením na Wi-Fi. Smart home je řešením pro moderní dobu a významně usnadňuje náš každodenní život. Rozsvítit si žárovku s barvou podle aktuální nálady nebo sledovat spotřebu elektřiny až do nejmenších detailů je dnes tak snadné! Přesvědčte se na cel-tec.cz, kde najdete k tématu řadu dalších zajímavých informací.

zf

Nové