Většina z nás si je vědoma, že konzervovaná či instantní jídla, stejně jako smažené pochoutky z fastfoodových restaurací a bagety zakoupené na čerpací stanici, nejsou pro naše zdraví optimální volbou.

O správném poměru bílkovin, sacharidů a tuků, o nutnosti přijímat dostatek vlákniny a pít hodně vody a dalších neslazených nápojů jsme již slyšeli. Bohužel v hektickém pracovním a rodinném životě často ustupujeme cestě nejmenšího odporu, připravujeme jídla z polotovarů a stravujeme se nepravidelně a nezdravě. Není však snadné udržet si disciplínu a čas pro důkladné věnování se vlastnímu jídelníčku.

Chce to pravidelnost a kvalitu. Nevíte, jak začít? Zkuste si objednat kvalitní stravu rozloženou do pěti porcí, kterou pokryjete celý potřebný denní přísun energie. Bez ohledu na to, zda si vyberete pouze oběd, večeři nebo kompletní stravu na celý den, můžete mít jistotu, že konzumujete přesně tolik, kolik jste si objednali. Tato strava je připravena z čerstvých a kvalitních surovin a bude vám i chutnat. Zdravá vyvážená strava v žádném případě neznamená hladovění, ale spíše pravidelný režim – program, jak správně jíst.

Na výběr máte různé varianty stravování. Webové stránky DietFreshMenu.cz nabízejí přehledné informace, praktické rady a podrobný popis nabízených programů pro ženy i muže. Každý jednotlivec potřebuje něco jiného, a tak si jak dámy, tak pánové mohou vybrat krabičkovou dietu pro výraznou redukci hmotnosti, program na zhubnutí pár kilogramů před důležitou událostí nebo jiný program pro udržení aktuální hmotnosti. Nemusíte se zavazovat k celodennímu stravování; můžete si vybrat jednotlivá jídla a vytvořit vlastní kombinace podle svých preferencí. Objednané jídlo vám bude připraveno den předem, takže si ho můžete snadno vzít s sebou do práce. V Brně si ho můžete osobně vyzvednout, na Moravě a v okolí Bratislavy vám bude doručeno v rámci vybraných rozvozových tras. Stačí si jen vybrat to, co vám nejvíce vyhovuje.

zf

Nové