Pokud máte v hlavě sen o rodinném domě, pravděpodobně jste mysleli také na to, jaký zvolit, jak ho postavit a v neposlední řadě, jak ho financovat. Rodinný dům se nebuduje zrovna každý den, jedná se o životní rozhodnutí, které vyvrcholí vybudováním vašeho nového domova. Pokud ještě nejste rozhodnutí, nechte se inspirovat dřevostavbami.

Dřevostavby jsou v dnešní době doslova hitem. Svými vlastnostmi se měří se zděnými domy a to nejen v životnosti, ale i podobě. Moderní dřevostavbu byste od zděného domu rozeznali jen s velkými obtížemi. U dřevostaveb se vám nabízí možnost výstavby bungalovů i klasických domů. Víte, jaké mají dřevostavby výhody?

Výhody dřevostaveb

Dlouhodobé plánování i stavění domu je velmi vyčerpávající a dokáže sebrat nejen energii, ale i chuť k dalšímu tvoření. Stavba běžných domů je rovněž nákladná a často se stane, že vás může zruinovat.

S tím se ovšem nesetkáte u dřevostaveb, ty jsou levou a časově nenáročnou volbou pro plnohodnotné bydlení v rodinném domě. Stavba dřevostavby trvá v případě společnosti Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. jen zhruba do třech měsíců a vždy máte jistotu, že bude výsledek stát za to. Možná jste si vybrali pro stavbu dřevostavby Olomouc, přesně tam tato firma staví, ale dům vám ochotně postaví na na jiných místech v ČR.

Nemusíte čekat na vhodnou chvíli, na ideální roční období nebo ideální počasí. Dřevostavby lze stavět kdykoliv a neexistují u nich žádná omezení. Ačkoliv je hlavní konstrukce ze dřeva, nemusíte se jen tak obávat požáru, statická pevnost dřevěných prvků je větší, než u betonových prvků a oceli.

Vyberte si z katalogu

Ano, dřevostavby lze vybírat doslova jako z katalogu, na výběr je široká škála krásných domů, které zajistí tu pravou rodinnou pohodu, ať už ve městě či na klidné vísce. Dřevostavby jsou nízkonákladové nejen díky nízkým pořizovacím nákladům, ale také díky skvělé izolaci. Ekologické moderní bydlení v dřevostavbách si díky nízkým cenám vybírá stále více lidí. Pokud tento trend oslovil i vás, může se stát z moderní dřevostavby váš nový domov.

Moderní a ekologické bydlení za nízkou cenu

zf

Nové