Nenechavci navštěvují české byty stále častěji, vloupání rok od roku přibývá a otázku bezpečnosti bychom proto rozhodně neměli podcenit. Štěstí přeje připraveným, jak říká starý slogan!

Přitom není třeba vymýšlet složitá řešení, moderní elektronika si umí poradit se zabezpečením bytových jednotek velmi elegantně a jednoduše. Pokud jste byli zvyklí na kukátko, které nabízí jen a pouze pohled na chodbu, budete mile překvapeni. Dnešní technika umožní mnohem více, velkou výhodou je i propojení s vaším smartphonem.

Osamělý senior a dítě čekající na rodiče

Nezvaná návštěva může přijít prakticky kdykoliv. Vytipuje si osamělého seniora, ale také dobu, kdy jste v práci a děti jsou samy doma. Kukátko do dveří tedy pomůže efektivně zabránit nepříjemným scénářům, vloupáním a nepravostem. Pořízený videozáznam pak může pomoci vyšetřovatelům. Přitom se zařízení tváří na první pohled velmi nenápadně, vypadá vlastně jako klasické kukátko z dřívějších dob, které známe například ze starých filmů a seriálů. Ovládat se jej snadno naučí nejen vaše babička, ale i děti. A instalace zabere jen několik málo minut, nevyžaduje žádnou zvláštní specializaci ani nadprůměrnou zručnost. Jde o velmi malé zařízení, které také spotřebuje jen naprosté minimum elektrické energie. Jinak řečeno, úsporný provoz po celý rok!

kukatko do dveri je za vsech okolnosti spolehlivym strazcem domacnosti 1

Noční přísvit znamená nepřetržitý dozor

Vloupání během dne je samozřejmě stále častější, ale pořád platí, že lupiči se často rádi skrývají pod rouškou tmy. Pozornosti moderního kukátka ale rozhodně neujdou! Noční přísvit je zárukou toho, že bude o vaše bezpečí postaráno skutečně 24/7. Stačí si už jen přehrát záznam na paměťové kartě a zjistit, co se dělo u vstupních dveří, když jste zrovna nebyli doma. Jednotlivé modely si prohlédněte na cel-tec.cz!

zf

Nové